Geleneksel tecrübeyi modern ve teknikle birleştiren Denizli merkezli, havlu, bornoz, ev eşyaları ihraç edilmektedir.

Dünyanın önde gelen saygın isimleri için üretim yapan firmamız, kalite, deneyim ve müşteri hizmetlerinde dünya standartlarının tavizsiz uygulanmasından gurur duymaktadır.

Denizli Rateks & Goldstar, armürlü ve jakarlı tezgahlı otomatik Eton Konfeksiyonlu nakış makineleri ve sistemleri Türkiye'nin en modern havlu fabrikalarından biridir.

1994 yılından bu yana dış pazarlarda büyük uzmanlık ve uzmanlığa sahip olan firmamız, son yıllarda iç ticaret talebini de karşılamaktadır.

Amacımız müşteri istek ve beklentilerine göre en iyi kaliteyi, fiyatı ve teslimatı sağlamak için birinci sınıf ekibimizin yardımıyla verimliliğimizi artırarak hizmet anlayışımızı kalite ile geliştirmektir.

Hakkımızda

Denizli’de 25 yılı aşkın tecrübe ile ev ve otel tekstili sektörlerinde öncü firmalar arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Modernize ettiğimiz geleneksel deneyim ile sektörde daima yeni kalmaya ve lider marka olma hedefiyle Türkiye için dünyaya üretim yapmaya devam ediyoruz. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere; dış pazarlarda 80’den fazla ülkenin ihracat talebini karşılıyoruz.

2019 yılında İplik Boyama Tesisini bünyemize kattık; 2020 yılında da 30 bin metrekare kapalı alana sahip Baskı ve Boya Tesisini bünyemize katıp tam entegre tesis olma yolunda büyük bir adım attık.

Rateks&Goldstar olarak fark yaratarak ev ve otel tekstilinde en çok tercih edilen ürünlerimizle dünya çapında yenilikçi tutkumuz ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Vizyon:

Yeniliğe, gelişime ve teknolojiye ayak uydurarak tüm dünyaya 1. kalite ürünler tedarik etmek.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetini birincil hedefimiz olarak görmek.

Bilinçli üretici olarak; doğaya ve insana saygı duyarak üretim yapmak.

Sürdürülebilir değerlerin inşası ile Türkiye’den tüm dünyaya kalifiyeli insan ve nitelikli ürünler tedarik etmek.

KVKK Çerez Politikası Şikayet Yönetimi Belgelerimiz İletişim

Tanıtım videomuza buradan ulaşabilirsiniz